Madis-Siim Kull

Minu nimi on Madis – Siim Kull. Olen pikaaegna harrastus fotograaf. Elan ja tegutsen Eestis, Viljandimaal. Kohas, mis on mulle südamelähedane. Jälgin inimesi enda ümber. Tegutsemas, toimetamas. Tegemas teineteisele rõõmu ning hoolimas üksteisest. Mulle meeldib esile tuua seda haruldast südame soojust, inimlikkust, mis peitub meie kõigi südames.

Armastan pildistada: eeskät musvalgeid keskkonnaportree (Enviormetal portrait) stiilis.
Et rääkida minu teema lugu kõige siiramal kujul nii, et tunneksite, et olete temast osa.

Mind köidavad folkloor ja etnograafia. Minu suurim unistus on luua vaid üks ajatu foto. Foto, millle lihtne inimlik sõnum kõnetaks inimesi läbi aegade ning ühendaks põlvkondi. See on keeruliseim ülesanne kuna meid pommitatakse alatasa kvaliteetse audiovisuaalse kunstiga sotsiaalmeedias. Inimeste tähelpanu napib selle nautimiseks.

Mulle meeldib teha vabatahtlikku tööd kodumaistes ja välismaistes organisatsioonides. Peale fotograafia tunnen ka huvi vibunduse ja geopeituse suhtes. Armastan kuulata Folk- ja rock muusikat.

Minu lemmikprojekt on portree-seeria, mida ma olen nimetanud : “Maiden Memories”, see on portree foto seeria, kus ma jälgin kohalikku traditsoonilist kogukonda ja kultuuri, selles elava noored neiu silmade läbi.

NB! Sel ajal pildistan traditsioonilisi filmifotograafiaid, nii 35 mm filmil kui ka digitaalselt.

The long goodbye – Madis Siim Kull’s portfolio