Ühe pildi lugu 290

Elina Mellov – Inner Voice „ Sisemine hääl“

Portree endast, mida ma tegin 2021 aastal oma kodus.

Algusest peale teadsin, et tahan teha nii, et käed tuleksin minu näost välja. Pildi töötlusega mul võtis aega. Tavaliselt ma alustan pildi töötlusega järgmisel päeval või nädala jooksul ning jätkan siis kui on õige emotsioon selleks, kuna see emotsiooni peab settima ning kujunema täpsemaks, siis on keeruline kohe alustada järeltöötlusega, kui ei ole veel 100% kindlad ettekujutust milline pilt see peaks olema.

Katsetamine käib alati protsessi juurde. Arvasin, et sain pildi valmis 2021 aastal, kuid 2022 aastal, kui olin seda välja prindinud ning juba ära raaminud märkasin, et järeltöötluses on tehtud vigu ning muidugi seda ei saa sellisel viisil presenteerida, seega alustasin täiendamisega.

Selle pildi kontsept räägib sellest kuidas meie kas kuulame või ei kuula oma intuitsiooni nö oma sisemist häält. Intuitsioon on alati olemas, ning proovib meieni jõuda. Siinkohal välja ulatuvad käed peast just sümboliseerivadki seda. Kui vaid meie saaksime pidevalt anda oma intuitsioonile võimalust tegutseda õigesti, siis oleks tulemus hoopis teine. Kosmiline jõud – meie sees, mis teab, mis on meie jaoks „just see õige“. Meie jaoks võib tunduda see mõnikord „vale, halb, keeruline jne“, kuid tegelikult see on õige otsus. Nagu näiteks enda intuitsiooni usaldamine, selle asemel, et kuulata kedagi teist (eriti kui ta proovib sind mõjutada ning muuta sinu tegevusplaane, mille tulemuseks sa võid kaotada palju enamat). Jah meie saame siis olulise õppetunni. Õppetund sellest, et peab usaldama oma intuitsiooni.

Kas sa usaldad ennast? Tunnetad ja tegutsed intuitiivselt?