Kaspar Laitse rallypark-is

Oktoobri keskel sai siht võetud Laitse Rallyparki, kus toimus Driftfactory viies rajapäev. Tegemist, siis päevaga, kus driftimisega tegelejad saavad harjutada ning masinaid testida. Minu eesmärk oli enamjaolt sama, kuid fotograafia võtmes.
Varasem kogemus motospordi pildistamises puudus ning sellise sündmuse pildistamine tundus olevat huvitav katsumus. Päev enne sündmust, põgusalt tehnilised soovitused üle vaadatud ning mälusse talletatud. asusin pildistama.
Ei saaks öelda, et sellise ala esmakordne pildistamine oleks raske, samas pole ta kerge ka. Väga hea on kui tead oma kaamerat ja selle võimekust ning suudad kiirelt teha kiireid ümberseadistusi.
Kõige raskem oli minu jaoks kompositsioon, alati sellega kakelnud, nii ka seekord. Enamasti jäin siiski lõpptulemusega rahule, harjutamine teeb meistriks nagu nad räägivad. Sellise sündmuse pildistamist tahaks kindlasti tulevikus veel harjutada.
Raja ääres sain ka abi teiste piltnike käest, kes jagasid soovitusi nii seadete kui ka kohtade koha pealt kust võiks huvitavaid pilte saada. Suur tänud teile ja suur tänud Driftfactory’le!